COURTS
INSIDE NATURE
DISCOVER

Itaque cumque enim non quia in saepe iste repudiandae qui ex inventore qui.

Datça’daki Olive Farm Tenis Kulübü, Uluslararası standartlarda 5 kırmızı kil kortu olmak üzere profesyonel kortlara sahiptir - her standarttaki oyunculara en yüksek kalitede bir yüzey sunmak için tasarlanmıştır.  

Tenis Kulübü'nün merkezinde, son derece deneyimli ve özel tenis profesyonelleri ekibimizin oyununuzu tartışmak ve tavsiyelerde bulunmak için hazır bulunduğu Pro Shop bulunmaktadır.

Kulübümüz, ister yeni başlayan ister deneyimli bir oyuncu olun, geniş bir Koçluk Hizmetleri yelpazesi sunar. Dinamik Grup Koçluğu Klinikleri arasından seçim yapın veya özel ders alın. Kort kiralama, tenis raketleri ve topları ile, oyuncular, arkadaşlar ve ailenin tadını çıkarmak için kullanılabilir.

Daha rekabetçi oyuncular için, düzenli olarak turnuvalar ve sosyal tenis seansları düzenliyoruz.

Olive Farm Tenis Kulübü, tenis ekipman ve malzemeleri, kordaj makinası bulunan pro-shop mağazasına da sahiptir.

Kafeterya'da, tenis aktivitelerini izlerken kahve, alkolsüz içecekler, atıştırmalık yiyecekler veya dondurmaların tadını çıkarabilirsiniz.

Tatilinizin tadını çıkarın, gelin Olive Farm Tenis Kulübü'nün sunduğu tüm hizmet ve olanakların tadını çıkarın.

Olive Farm Konukevi’nde konaklama imkanı. Detaylar için +90 252 712 83 77

Court Photos
Court Photos
Court Photos
Court Photos
Court Photos
Court Photos
Court Photos
1 /
Court Photos
COURT RULES
Why Clay Court?
  • *Toprak kort zemininin yumuşaklığı ve kayganlığı sayesinde bacak eklem ve dizleri en az yıpratan en sağlıklı zemindir.
  • *Ayrıca yaz aylarında toprağın içinde nem bulundurması sebebiyle beton kortlar gibi ısınmaz ve oyuncuları serin tutar.
  • *Toprak kortta ayrıca oyun esnasında topun tam olarak nereye düştüğü bıraktığı iz sayesinde net olarak görülebilir.
Court Care
  • Sağladığı bu ve daha fazla avantaja rağmen daha az bulunmasının nedeni; toprak kortlarIn yapım ve bakım maliyetlerinin diğerlerine oranla oldukça yüksek olmasıdır.
  • Yapım maliyetine ek olarak; Her Bir kort yılın 365 günü bakıma ihtiyaç duyar. Gün içinde dahi birden fazla müdahale gerekebilir. Ayrıca her sene genel bakımlarının yapılması gerekir.